Wielkopolski Portal Senioralny

Luboń – piknik z Wigorem

Luboń – piknik z Wigorem
     W Luboniu koło Poznania, jak w wielu polskich miejscowościach, działa Dzienny Dom „Senior – Wigor”. Jest on przeznaczony dla osób nieaktywnych zawodowo powyżej 60 roku życia.

    Cztery lata temu Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchomiło wieloletni program budowy takich placówek. Są one połączeniem uniwersytetu trzeciego wieku, klubu seniora, biblioteki i gabinetu rehabilitacyjnego. Zazwyczaj seniorzy mogą w nim zjeść także obiad. Jedną z takich placówek jest Dzienny Dom „Senior – Wigor” w Luboniu. Odbywają się w nim liczne prelekcje i spotkania, zabawy taneczne, czy organizowane są wyjazdy do teatru lub wycieczki krajoznawcze. Natomiast już po raz czwarty seniorzy związani z Domem postanowili zaprosić wszystkich lubońskich seniorów na wiosenny piknik. Będą występy artystyczne, poczęstunek i zabawa taneczna. Gościem specjalnym będzie „Kapela zza winkla”.

    „Piknik z Wigorem” odbędzie się w sobotę 15 czerwca na ul. Romana Maja 1 B. Początek o godz. 11.00. Wstęp jest bezpłatny.

 

3 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego