Wielkopolski Portal Senioralny

Sieraków - spartakiada UTW

Sieraków - spartakiada UTW
    Już po raz dziesiąty w Sierakowie spotkają się słuchacze wielkopolskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Wezmą oni udział w zawodach sportowo-rekreacyjnych.

    Spartakiada każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców oraz samych uczestników. Tegoroczna edycja zapowiada się równie atrakcyjnie. Rozpocznie się ona w sobotę 8 czerwca o godz. 10.00. przy Zamku Opalińskich. Stamtąd wyruszy kolorowy pochód seniorów, który przejdzie ulicami miasta. Konkurencje sportowo-rekreacyjne rozgrywane będą na boisku szkoły podstawowej przy ul. Poznańskiej 25. Oczywiście nie mają one charakteru wyczynowego, ale najważniejszy jest ruch i dobra zabawa.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego