Wielkopolski Portal Senioralny

Czas na seniora - warsztaty

Czas na seniora - warsztaty
    Już wkrótce w gminach zrzeszonych w Metropolii Poznańskiej ruszy cykl warsztatów adresowanych do seniorów.

    Kilkanaście gmin wokół Poznania jest zrzeszonych  w Stowarzyszeniu Metropolia Poznań. To właśnie ono uzyskało dotacje z programu aktywizacji osób starszych ASOS między innymi na warsztaty dla seniorów. Dzięki tym środkom odbędą się 22 dwudniowe szkolenia aktywizujące seniorów ze wszystkich gmin metropolii. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak zaangażować się w życie samorządu, jak przygotować projekt do budżetu obywatelskiego, czy jak rozwijać działalność klubów seniora. W ramach projektu „Czas na seniora” powstaną także poradniki dla osób starszych.

    W Metropolii Poznań zrzeszone są gminy Poznań, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Oborniki, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Skoki, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Śrem i Tarnowo Podgórne.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego