Wielkopolski Portal Senioralny

Krzysztof Skiba w Ostrzeszowie

Krzysztof Skiba w Ostrzeszowie
     Znany jest ze swojego niewybrednego i celnego humoru. Jest nie tylko gwiazdą muzyki rockowej, ale przede wszystkim publicystą i doskonałym obserwatorem naszej rzeczywistości.

    W swoim życiu wielokrotnie prowokował swoim zachowaniem. Jeszcze podczas studiów w Łodzi  przeprowadził wiele happeningów ulicznych. Był wówczas liderem łódzkiej Pomarańczowej Alternatywy. Zazwyczaj kończyły się one zatrzymaniem na komisariacie MO, bo takie to były czsy. Później zainicjował powstanie zespołu muzycznego „Big Cyc”. Jego teksty były prowokacyjne i zmuszały do głębszej refleksji. Dzisiaj często występuje w radio i telewizji. Jest uważany za swoisty autorytet. Przez kilka lat prowadził koncerty noworoczne wspólnie z … Bogusławem Kaczyńskim. Ponadto jest autorem kilku książek. Najnowsza „Skiba ciągle na wolności” jest doskonałym pretekstem do spotkania się z nim i porozmawiania o jego różnorodnej działalności. Taką okazję będą mieli mieszkańcy Ostrzeszowa.

    Spotkanie odbędzie się w czwartek 23 maja o godz. 18.00 w Ostrzeszowskim Centrum Kultury. Wstęp jest bezpłatny.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego