Wielkopolski Portal Senioralny

Zbigniew Zamachowski w Obornikach

Zbigniew Zamachowski w Obornikach
     Obornicki Ośrodek Kultury często dostarcza nam ciekawych doznań. Niedawno odbyło się spotkanie z Robertem Makłowiczem, a już możemy przygotować się na kolejne – tym razem ze Zbigniewem Zamachowskim.

       Nieczęsto zdarza się, że do niewielkich miejscowości przyjeżdżają na specjalne zaproszenie znane osoby. Ale w wielkopolskich Obornych jest to już tradycją. Tym razem będzie można spotkać się ze Zbigniewem Zamachowskim. Urodził się w 1961 roku niedaleko Łodzi. W filmie debiutował jeszcze podczas studiów aktorskich główna rolą w filmie „Wielka majówka”. Jest aktorem, piosenkarzem i kompozytorem. Wystąpił w niezliczonej ilości polskich filmów. Należą do nich m.in. „Niebieski”, „Biały” i „Czerwony” Krzysztofa Kieślowskiego. Na kanapie u Wiesława Kota Zbigniew Zamachowski opowie publiczności o swoim bogatym życiu zawodowym. Mamy nadzieję, iż na opowiadaniu się nie skończy i aktor zaprezentuje nam na scenie swój talent aktorski i piosenkarski.

      Spotkanie odbędzie się w sobotę 6 kwietnia o godz. 17.00. w Obornickim Ośrodku Kultury przy ul. Armii Poznań 18. Bilety wstępu kosztują zaledwie 35 zł.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

431 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę