Wielkopolski Portal Senioralny

Rawicz – Uniwersytet Trzeciego Wieku

Rawicz – Uniwersytet Trzeciego Wieku
     Już od dziewiętnastu lat starsi mieszkańcy Rawicza mogą uczestniczyć w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. A dzieje się tam sporo.

    Powszechnie wiadomo, że po przejściu na emeryturę trzeba zreorganizować swoje dotychczasowe życie. Jednym przychodzi to łatwo, innym trudniej. Co prawda nie trzeba codziennie chodzić do pracy, ale jak zagospodarować wolny czas? Jedną z ciekawszych możliwości jest spotykanie się z rówieśnikami w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W Rawiczu działa on od dziewiętnastu lat. Można tam podnieść swoje umiejętności komputerowe, językowe, czy sportowe. Są zajęcia na basenie, ćwiczenia fitness oraz wycieczki rowerowe, czy nordic walking. Co roku odbywa się również kilka ciekawych wycieczek po Polsce. Natomiast dla osób ceniących sobie kontakt z kulturą odbywają się m.in. cykliczne spotkania dyskusyjnego klubu filmowego.

    Aby dołączyć do grona słuchaczy Rawickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wystarczy przyjść do jego biura mieszczącego się na Wałach Jarosława Dąbrowskiego 29a. Biuro czynne jest od poniedziałku do środy od 12.00 do 14.00. Można także skontaktować się telefoniczne pod numerem 782 073 954 lub po prostu wysłać e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego