Wielkopolski Portal Senioralny

Pobiedziska – Małe kino

Pobiedziska – Małe kino
    Świat filmu jest dla wielu z nas miejscem odpoczynku od codziennych trosk. Jest także światem naszych pragnień i marzeń.

   Filmy można oglądać w telewizji, ale czyż nie lepiej zrobić to wspólnie z innymi? W Bibliotece w Pobiedziskach doskonale o tym wiedzą. Dlatego specjalnie z myślą o nas, osobach starszych, postanowiono zorganizować cykliczne pokazy filmowe.  Odbywają się one dwa razy w miesiącu, w drugi i czwarty poniedziałek miesiąca. Trochę to trudno zapamiętać, ale może się uda. Seanse „Małego kina” są absolutnie darmowe. Wystarczy przyjść o godzinie 12.00 we wskazane dni do Biblioteki na ul. Krotoszyńskiej 21 i wygodnie usiąść w fotelu. Miłe wrażenia są zapewnione.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego