Wielkopolski Portal Senioralny

"Zielona Gęś" w Swarzędzu

"Zielona Gęś" w Swarzędzu
    Któż z nas nie pamięta piosenki „Adios pomidore”  śpiewanej przez Wiesława Michnikowskiego lub „Tanie dranie” w wykonaniu Michnikowskiego i Czechowicza?

    Okazuje się, że potencjał Kabaretu Starszych Panów jest ogromny. Mimo upływu lat, szlagiery ubiegłego wieku są ciągle popularne, mają swoich wiernych słuchaczy i miłośników, nie tylko wśród starszego pokolenia. Artyści Poznańskiej Fundacji Fabryka Sztuki postarają się powrócić do tamtego, wyjątkowego klimatu, przede wszystkim przypominając niezapomniane piosenki, tworzone zarówno na potrzeby polskiego kina, jak i spektakli kabaretowych. W oparach absurdu przypomną także, czym żyła ówczesna, artystyczna bohema – atmosferę słynnych kawiarń i klubów. A wszystko po to by poczuć się jak za dawnych lat. Wśród wykonawców: Agnieszka Mazur, Tatiana Pożarska, Andrzej Lajborek, Radosław Elis i Jacek Skowroński.

    Spektakl „Zielona Gęś na herbatce u Starszych Panów” odbędzie się w środę 13 marca o godz. 19.00. w Pałacyku „Pod lipami” przy ul. Poznańskiej 35.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego