Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – bezpłatne badania

Poznań – bezpłatne badania
    Dzięki programowi Ministerstwa Zdrowia seniorzy z Wielkopolski mogą poddać się bezpłatnym badaniom tętniaka aorty brzusznej.

   Brzmi to dosyć enigmatycznie. Ale jeśli jesteś mężczyzną w wieku powyżej 65 lat, masz nadciśnienie tętnicze, palisz papierosy, masz chorobę wieńcową lub hiperlipidemie, to powinieneś przebadać się. Wystarczy, że masz tylko trzy z wymienionych cech. Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego realizuje bezpłatne badania profilaktyczne diagnozujące ewentualne istnienie tętniaków aorty brzusznej.
  
   Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 514 198 499. Infolinia czynna jest w dni robocze w godz. 7.30 – 12.00 oraz 16.00 – 17.00. Badania odbywają się w Szpitalu Klinicznym w Poznaniu przy ul. Długiej 1/2.

2 komentarzy

  • undutle
    undutle sobota, 04 grudzień 2021 06:36 Link do komentarza

    azithromycin dosage

  • how does plaquenil work for lupus
    how does plaquenil work for lupus piątek, 03 grudzień 2021 23:16 Link do komentarza

    Synthroid 50 Mcg Canadian Pharmacy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego