Wielkopolski Portal Senioralny

Senior XXI wieku

Senior XXI wieku
   Co czwarty Polak ma ponad 60 lat, rzadziej korzysta z Internetu. Owszem udziela się sportowo, kulturalnie czy społecznie. Ale seniorzy gorzej się też odżywiają.

    Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu rusza bezpłatny program podnoszenia kompetencji seniorów. Będą warsztaty fotograficzne, zdrowego żywienia, emisji głosu, obsługi smartfonów i komputerów połączone z bezpieczeństwem w sieci. Nie zabraknie zajęć z aktywności fizycznej i zdrowego żywienia, do tego nauka języków obcych i ekonomia. Tak przedstawia się program zajęć oferowanych dla seniorów przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.
  

     Program realizowany będzie przez rok, z cotygodniowymi zajęciami. Organizatorzy pokrywają wszystkie koszty uczestnictwa. Zapisy na zajęcia będą trwały do końca lutego.  Rekrutacja odbywa się w godzinach od 9.00 do 12.00, w budynku głównym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu znajdującym się na al. Niepodległości 10 w pokoju 138 lub telefonicznie: 61 856 92 45.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego