Wielkopolski Portal Senioralny

Bard ulicy w Ostrowie Wlkp.

Bard ulicy w Ostrowie Wlkp.
   Maciej Maleńczuk jest wyjątkowym artystą. Odmówił służby wojskowej za co został skazany na dwa lata więzienia.

     Po odbyciu kary przez siedem lat grał na ulicach Krakowa, zarabiając w ten sposób na życie. Dzisiaj na jego koncertach są tłumy. Maleńczuk ma po prostu charyzmę. Jego piosenki zachwycają nie tylko jego rówieśników. Zapraszamy Państwa na koncert, który składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych jego dokonań.

    Koncert odbędzie się w niedzielę 3 marca o godz. 19.00 w Ostrowskim Centrum Kultury.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego