Wielkopolski Portal Senioralny

W Starym Kinie

W Starym Kinie
    Jeżeli chcecie spotkać się z prawdziwym dżentelmenem oraz poznać kulisy życia gwiazd międzywojennego kina, to talk-show ze Stanisławem Janickim jest właśnie dla Państwa!

   Takimi słowami zapraszają organizatorzy wydarzenia. Stanisław Janicki przez lata prowadził w telewizji autorski program „W starym kinie”. Zawsze z wrodzoną charyzmą i gawędziarskim zacięciem opowiadał o gwiazdach przedwojennego kina. Podczas spotkania autorskiego dziennikarz opowie nie tylko o dwudziestce najznamienitszych aktorów tamtego okresu, ale zaprezentuje także uznane marki i produkty, które przetrwały próbę czasu i których używamy do dziś. Warto wybrać się na to wyjątkowe spotkanie.

   Spotkanie z seniorem Stanisławem Janickim odbędzie się 4 marca o godzinie 18.00 w Kinie ECHO w Jarocinie. Wstęp wolny.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego