Wielkopolski Portal Senioralny

Chór Czarownic w Koninie

Chór Czarownic w Koninie
    Tego koncertu nie można przegapić! Chór Czarownic po każdym koncercie długo oklaskiwany jest na stojąco.

    Na każdym widzu zrobi wrażenie dwadzieścia kobiet w różnym wieku, które ubrane są tylko w niemodne dzisiaj halki. Siła tych kobiet robi wrażenie. Chór powstał w 2016. Pierwszy występ zespołu odbył się na schodach Teatru Polskiego w Poznaniu. Teksty chóru opowiadają o sile kobiet, o buncie, gniewie, macierzyństwie, wymaganiach stawianych przez kulturę. Podczas występów chórzystki grają na nietypowych instrumentach – pozyskanych z recyclingu - stalowej harfie i stalowych beczkach. Dwa lata temu Chór Czarownic wystąpił  na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Pieśń „Twoja władza” stał się nieformalnym hymnem Czarnego Protestu.

    Niepowtarzalny koncert odbędzie się w niedzielę 10 marca w o godz. 18.00. w Konińskim Domu Kultury przy pl. Niepodległości 1. Bilety kosztują zaledwie 25 zł.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego