Wielkopolski Portal Senioralny

Turek - i wszystko jasne

Turek - i wszystko jasne
     Seniorzy w klubie spotykają się od poniedziałku do piątku. Wspólnie i aktywnie spędzają czas w miłym towarzystwie. I tak dzieje się już od roku.

     Turkowski Klub Senior + właśnie zakończył pierwszy rok swojej działalności. Seniorzy z tego wielkopolskiego miasta zdążyli już zapoznać się z tą formą działalności i aktywizacji. Już wiedzą, że tutaj nie jest nudno, za to można poznać nowych ludzi i spędzić czas na ciekawych spotkaniach. Nic więc dziwnego, że na zajęcia w roku 2019 zgłosiło się ponad 80 osób. Ostatnio Turkowski Klub Senior + obchodził swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji uczestnicy skosztowali pysznego tortu i życzyli sobie, aby w klubie zawsze było tak sympatycznie, jak teraz. Seniorzy bowiem mają zapewnione liczne zajęcia manualne i sportowe, wyjazdy do teatru w Łodzi, konsultacje prawne, lekcje języka angielskiego. W tym roku chcą powołać do życia chór Senior +.

     Dzięki rządowemu programowi Senior Wigor, a później Senior + w Polsce powstało prawie sześćset dziennych domów seniora.

73 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę