Wielkopolski Portal Senioralny

Piła – koncert Eleni

Piła – koncert Eleni
    Eleni jest jedną z tych piosenkarek, które towarzyszą nam od wielu lat. Dlatego warto wybrać się na jej koncert w Pile.

   Jej piosenki łatwo wpadają ucho. Zawsze są pogodne i dużo w nich miłości. Zapewne wynika to z faktu, że jest Greczynką. Urodziła się w Polsce w rodzinie greckich imigrantów politycznych. Po ukończeniu średniej szkoły muzycznej rozpoczęła karierę estradową. Do dnia dzisiejszego dużo występuje dając swoim słuchaczom dużą dozę optymizmu. Zapraszamy na jej kolejny koncert, który tym razem odbędzie się w Pile.  Będzie on miał miejsce w niedzielę 3 lutego o godz. 19.00. w Regionalnym Centrum Kultury – Fabryka Emocji. Bilety nie są drogie, gdyż kosztują 40 zł.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego