Wielkopolski Portal Senioralny

Słupca - sztafeta pokoleń

Słupca - sztafeta pokoleń
Smaki mojego dzieciństwa, kalejdoskop umiejętności i tysiące wspomnień, to tylko niektóre tematy wspólnych zajęć seniorów z dziećmi i młodzieżą.

Stowarzyszenie Obywatelski Powiat Słupecki realizuje cykl spotkań warsztatowych zatytułowanych "Sztafeta pokoleń". Ich głównym celem jest integracja międzypokoleniowa. Działania integrujące seniorów, dzieci i młodzież wykorzystują różne potencjały tych trzech grup. Organizatorzy przygotowali warsztaty filmowe, plastyczne, fotograficzne, malarskie, majsterkowania, teatralne, kosmetyczne kulinarne oraz biesiady. Podczas nich realizowane będą zajęcia o następujących nazwach: Tysiące wspomnień, Emocjonalna mapa dzielnicy, Upiększanie świata, Wkrętariusze, Kalejdoskop umiejętności, Pamiętnik mojej babci, Mała księga opowieści, Aktywna letnio-jesienna odnowa, Smaki mojego dzieciństwa. W połowie października odbędzie się gala, na której zostanie zaprezentowany dorobek warsztatów. Projekt współfinansowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego