Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – zajęcia dla seniorów

Poznań – zajęcia dla seniorów
    Często po przejściu na emeryturę pojawia się problem – co zrobić z wolnym czasem? Nie wszyscy mają ochotę spędzać czas w domu.

    Na szczęście w tak dużym mieście, jakim jest Poznań trudno się nudzić. Na stronie internetowej Centrum Inicjatyw Senioralnych codziennie można znaleźć informacje o ciekawych propozycjach dla osób starszych. Można korzystać także z zajęć organizowanych przez Kluby Seniora i Uniwersytety Trzeciego Wieku. Jedną z wielu możliwości jest uczestnictwo w zajęciach klubowych prowadzonych w Domu Seniora na Świerczewie znajdującym się przy ul. Grabowej 22B. Można wziąć udział w warsztatach gimnastyki zdrowotnej, warsztatach dietetycznych, rękodzieła czy informatycznych. Organizowane są również wycieczki edukacyjne, wyjścia na imprezy kulturalne, pikniki oraz imprezy okolicznościowe. Wszystkie zajęcia są bezpłatne, gdyż finansowane są one przez Miasto Poznań. Aby zapisać się na nie wystarczy mieć ukończone 60 lat oraz zadzwonić pod numer telefonu 61 2234 954 lub 691 522 988.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego