Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - warsztaty aktywnego seniora

Poznań - warsztaty aktywnego seniora
Fundacja Senior Active zaprasza poznańskich seniorów na cykl bezpłatnych warsztatów poprawiających sprawność fizyczną i umysłową.

Cykl dwugodzinnych zajęć warsztatowych odbędzie się w dniach 25 - 30 września. Towarzyszyć one będą VI Poznańskiemu Tygodniowi Organizacji Pozarządowych. Zajęcia odbywać się będą na terenie nowocześnie wyposażonego Dziennego Domu Opieki Medycznej znajdującego się przy ul. Tylne Chwaliszewo 25. Na początek w niedzielę 25 września o godz. 10.00 odbędą się zajęcia zatytułowane "Shape dla Seniorów", dzień później  o godz. 11.00 rozpocznie się "Trening funkcjonalny dla seniorów". We wtorek 27 września również o godz. 11.00 seniorzy będą mogli poznać "Zasady kodeksu walki z rakiem". Natomiast w środę 28 września o tej samej godzinie odbędą się warsztaty "Zdrowy kręgosłup dla seniorów". Na zakończenie w piątek 30 września o godzinie 10.00 rozpoczną się zajęcia "Fitball - gimnastyka dla seniorów". Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 533 38 00 88. Aby się zapisać na warsztaty wystarczy zatelefonować pod podany numer lub wysłać e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego