Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – oficjalna kartka świąteczna

Poznań – oficjalna kartka świąteczna
     Oficjalna miejska kartka świąteczna trafiła do 1400 podmiotów na terenie całego kraju. Zaprojektował ją jeden z poznańskich seniorów.

     Coraz rzadziej wysyłamy życzenia świąteczne za pomocą tradycyjnej poczty. Szkoda bo kartki świąteczne mają swój urok. Nie zapomnieli o tym włodarze Poznania. Do zaprojektowania tegorocznej kartki świątecznej zaprosili podopiecznych Zespołu Dziennych Domów Pomocy w Poznaniu. Zwycięzcą okazał się pan Piotr z Dziennego Domu Pomocy "Klub Winogrady". Zwycięzcę ogłoszono w trakcie świątecznego spotkania uczestników warsztatów z zastępcą prezydenta Poznania Jędrzejem Solarskim. Kartka trafiła do około 1400 podmiotów z całej Polski. Znajdują się na niej życzenia od prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka.

Więcej w tej kategorii: « Życzenia Minął kolejny rok »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego