Wielkopolski Portal Senioralny

Kościan – roztańczeni seniorzy

Kościan – roztańczeni seniorzy
   Już wielkimi krokami zbliża się karnawał. A jak karnawał, to będą liczne zabawy taneczne. Ale czy wszyscy potrafią czerpać przyjemność ze wspólnego kołysania się z partnerem?

   Na naukę nigdy nie jest za późno. Z myślą o starszych osobach Kościański Ośrodek Kultury  przygotował cykl zajęć nauki tańca towarzyskiego. W ciągu czterech tygodni będzie można nauczyć się tanga, walca oraz innych kroków tanecznych. No może nie wystarczy to, aby wystąpić w telewizyjnym programie „Taniec z gwiazdami” ale na pewno wystarczy, aby miło spędzić karnawałowe zabawy.

    Zajęcia odbywać się będą w soboty 1, 8, 15 i 22 grudnia o godz. 15.15 w Kościańskim Ośrodku Kultury mieszczącym się przy ul. Mickiewicza 11. Koszt jednego spotkania to 10 zł. Naukę będzie prowadzić Krzysztof Owczarczak ze Szkoły Tańca Bailando.


14 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę