Wielkopolski Portal Senioralny

Sanatorium miłości

Sanatorium miłości
    Telewizja Polska postanowiła przygotować cykliczny program o seniorach. Jego nazwa to „Sanatorium miłości”.

     Wcześniej widzowie oglądali zmagania uczestników na lodzie, później oglądali ich próby gotowania. Jak się okazuje, to było za mało. Rolnik szukał żony, a dostał się do „piekielnej kuchni”. Teraz TVP przygotowuje cykliczny program o seniorach. - Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia, są naprawdę w pięknym wieku. To taki moment, kiedy ma się już za sobą wychowanie dzieci, wypuszczenie ich na świat, oddanie im toru w sztafecie życia. Stąd tak wiele starszych osób mówi dzisiaj, że to jest ta chwila, ten czas, żeby zacząć się nim cieszyć. Iść własną ścieżką. Zacząć realizować zaniechane kiedyś marzenia czy pasje - mówi prowadząca program Marta Manowska. Reality show ma pokazać problem dyskryminowania osób starszych. Program  będzie emitowany w tym samym paśmie co „Rolnik szuka żony”, czyli w niedzielne wieczory. Ma liczyć 10 odcinków, emisja potrwa od stycznia do marca 2019 roku.

     

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego