Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – koncert dla seniorów

Poznań – koncert dla seniorów
    Lubimy słuchać różnej muzyki. Jedni wolą piosenkę popularną, inni arie operowe lub operetkowe, a jeszcze inni muzykę jazzową lub rockową. Są też tacy, którzy preferują muzykę klasyczną.

   Dla tych ostatnich Orkiestra Kameralna Polskiego Radia AMADEUS przygotowała atrakcyjny koncert. W programie znalazły się utwory Wolfganga Amadeusa Mozarta, Ludwiga van Beethovena, Lwa Knippera,  Izaaca Albeniza i Pabla Sarasatea. Orkiestra wystąpi pod batutą Anny Duczmal-Mróz. Solistami, podczas tego niezwykłego muzycznego wieczoru będą skrzypkowie: Jarosław Żołnierczyk oraz Mateusz Gidaszewski.

   Koncert odbędzie się w niedzielę 25 listopada o godz. 18.00 w Auli UAM w Poznaniu. Jest on adresowany do seniorów, więc bilety są w cenie 10 zł. Rezerwacja biletów zbiorowych odbywa się numerem telefonu 61 851 66 86. Natomiast osoby indywidualne mogą kupić bilety w kasie Auli UAM.

3 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego