Wielkopolski Portal Senioralny

O czym mówią seniorzy

O czym mówią seniorzy
    Życie i doświadczenia seniorów są bardzo bogate. Zapytaliśmy o nie członków poznańskiego Klubu Seniora 82.

     Czym się zajmowali zawodowo, co teraz robią, co jest dla nich ważne oraz co chcieliby przekazać swoim dzieciom i wnukom? Takie pytania zadaliśmy grupie poznańskich seniorów. Spotykają się cztery razy w tygodniu w swoim klubie mieszczącym się w Szkole Podstawowej 82 w Poznaniu przy ul. Krakowskiej 10. Jest to klub autorski. Nad jego koncepcją czuwa od 12 lat Ewa Śmigielska. Oprócz codziennych spotkań często odbywają się wspólne wyjścia do kina, czy teatru. Nie brakuje też zagranicznych wycieczek i wczasów nad morzem.

    Poniżej przedstawiamy krótki film, który powstał podczas warsztatów w Klubie Seniora 82. Projekt został dofinansowany z budżetu Miasta Poznania w ramach zadania Centrum Inicjatyw Lokalnych – Regrantingowe.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego