Wielkopolski Portal Senioralny

Pleszew - wkrótce przybędą seniorzy

Pleszew - wkrótce przybędą seniorzy
Już po raz siódmy odbędzie się Przegląd Zespołów Teatralno-Kabaretowych. W tym roku seniorzy zaprezentują się  4 października w sali widowiskowej Domu Pomocy Społecznej w Pleszewie.

Do udziału w Przeglądzie zostali zaproszeni aktywni seniorzy z prawie dwudziestu placówek opiekuńczych z całej Wielkopolski. W Pleszewie zobaczymy aktywnych i twórczych seniorów m.in. z Koła, Konina, Wrześni, Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Śremu i Gizałek. Obecnie wszyscy intensywnie przygotowują się do publicznego występu.  Możliwość zaprezentowania się przed prawie 200 osobową widownią jest dla nich dużym wyzwaniem, ale także spełnieniem marzeń. Portal Brawo Senior objął patronat medialny nad tą imprezą. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Promocji Zdrowia w Pleszewie przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę