Wielkopolski Portal Senioralny

Czarnków – Przegląd Twórczości Seniorów

Czarnków – Przegląd Twórczości Seniorów
  W drugiej połowie listopada w Czarnkowie spotkają się seniorzy z Północnej Wielkopolski. Wówczas odbędzie się V Przegląd Twórczości i Aktywności Seniorów.

   Tradycją stało się to, że w połowie listopada do Czarnkowa przyjeżdżają seniorzy z powiatów: czarnkowsko – trzcianeckiego, chodzieskiego, międzychodzkiego, pilskiego, szamotulskiego i wągrowieckiego. Już po raz piąty Elwira Stańczak – prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czarnkowie wraz z zespołem organizuje Przegląd Twórczości i Aktywności  Seniorów. W tym roku odbywa się on pod hasłem „Senior na czasie, senior z pomysłem”. W programie przewidziano m.in. prezentacje spektaklu teatralnego „Jeszcze w zielone gramy”. Został on przygotowany przez członków UTW z Sierakowa. Oprócz tego będzie można obejrzeć wystawę „Salon Wielkopolski” oraz wziąć udział w turnieju sprawnościowym.

   Przegląd odbędzie się w sobotę 17 listopada w auli Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie przy ul. Wronieckiej 30. Początek imprezy o godz. 10.00.
Poniżej przedstawiamy Państwu relacje wideo z ubiegłorocznego przeglądu.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

29 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę