Wielkopolski Portal Senioralny

Martyna Jakubowicz w Suchym Lesie

Martyna Jakubowicz w Suchym Lesie
    Dla wielu z nas jest postacią wręcz kultową, królową polskiego bluesa. Od lat jej kameralne koncerty gromadzą rzesze wielbicieli jej talentu.

    Martyna Jakubowicz to jedyna w swoim rodzaju wokalistka. Obdarzona charyzmą i charakterystycznym głosem.  Sprawia on, że jej ballady, łączące wpływy folku, bluesa i rocka, należą do najbardziej rozpoznawalnych pośród kanonu polskiej muzyki rozrywkowej. Artystka na swoim koncie ma aż piętnaście albumów, które znalazły uznanie nie tylko wśród szerokiej publiczności ale również zostały docenione przez zagraniczną prasę. Głównie śpiewa własne ballady, ale nie stroni też piosenek Boba Dylana, Joan Baez czy Leonarda Cohena. Ci z Państwa, którzy byli na jej koncercie na pewno pragną ponownie ją usłyszeć. A pozostali powinni wybrać się do Suchego Lasu koło Poznania.

    Koncert odbędzie się w niedzielę 11 listopada o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las. Seniorzy za bilet zapłacą 40 zł.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego