Wielkopolski Portal Senioralny

Wągrowiec – A to Polska właśnie

Wągrowiec – A to Polska właśnie
    Wydawało się, że zespoły pieśni i tańca dobre czasy mają za sobą. Jednak światowy sukces filmu „Zimna wojna” rozbudził powszechne zainteresowanie polskim folklorem.

     Może w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk” nie ma filmowych intryg, ale na pewno jest to kawałek naszej polskiej tradycji. „Śląsk” jest zespołem artystycznym o ogromnych możliwościach wykonawczych. Występuje nie tylko na wielkich światowych scenach, lecz także w miejscowościach na co dzień pozbawionych dostępu do wartościowych propozycji kulturalnych. Ukazuje bogactwo kultury śląskiej na tle spuścizny innych regionów kraju. Zespół „Śląsk” działa od 65 lat i co roku daje około 120 koncertów. Za każdym razem jest to dwugodzinny występ. Jeden z nich odbędzie się w sobotę 3 listopada o godz. 18.00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu. Bilet dla posiadaczy karty seniora kosztuje zaledwie 45 zł. Do zobaczenia na koncercie!


Media

{YouTube}
{/YouTube}

3 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego