Wielkopolski Portal Senioralny

Promocyjne bilety na spektakl EVITA

Promocyjne bilety na spektakl EVITA
Teatr Muzyczny w Poznaniu przygotował dla seniorów promocyjne bilety na spektakl EVITA, który odbędzie się 9 września o godz. 20.00. Seniorzy mogą kupić bilety na ten spektakl za zaledwie 40 lub 35 zł. Wystarczy w kasie Teatru  użyć hasła - CIS. 

Spektakl Evita jest opartą na faktach muzyczną biografią Evy Perón-Duarte – drugiej żony prezydenta Argentyny - Juana Peróna. Premiera musicalu odbyła się  21 czerwca 1978 roku w Londynie. Rok później to niezwykłe dzieło pokazano na Broadwayu, gdzie zagrano je 1584 razy! Ogromnym sukcesem okazała się również wersja filmowa w reżyserii Alana Parkera, nominowana do pięciu Oscarów. W głównej roli wystąpiła Madonna, a partnerował jej Antonio Banderas. Poznańska realizacja jest pierwszym w Polsce wystawieniem tego musicalu. Obsada wyłoniona została w drodze castingu, na który zgłosiło się ponad 100 osób z całej Polski. Tak więc jest to nie lada gratka nie tylko dla seniorów.

Starsze osoby spoza Poznania mogą zarezerwować bilety na tej samej zasadzie pod nr telefonu 502 751 213 lub pocztą internetową pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Bilety należy opłacić przelewem i odebrać je przed spektaklem.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego