Wielkopolski Portal Senioralny

Viva! Wielkopolski Senior

Viva! Wielkopolski Senior
     Już po raz drugi Zarząd Województwa Wielkopolskiego ogłosił konkurs dla wybitnych seniorów działających na rzecz swoich rówieśników.

    W Wielkopolsce  wielu seniorów pracuje, aby ich równikom żyło się lepiej. Są wśród nich animatorzy klubów seniora, prezesi Uniwersytetów Trzeciego Wieku, członkowie miejskich i gminnych Rad Seniorów, czy wreszcie liderzy grup nieformalnych. Organizatorzy konkursu zamierzają nagrodzić i wyróżnić tych, którzy wykazali się ponadprzeciętnymi osiągnięciami. Osoba, którą zamierzacie Państwo zgłosić musi mieć ukończone 60 lat, być liderem społeczności lokalnej na terenie Powiatu lub Miasta na prawach powiatu w Województwie Wielkopolskim. W 2017 r. angażowała się w działania na rzecz społeczności lokalnych, realizując m.in. projekty, inicjatywy, programy, imprezy, konferencje itp. Formularz zgłoszenia należy przesłać do Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu do dnia 13 września.

    Bliższych informacji udziela: Marcelina Sadowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  tel. + 48 61 8567 323. Poniżej można pobrać regulamin i formularz zgłoszeniowy.Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego