Wielkopolski Portal Senioralny

Suchy Las - Aktywni seniorzy

Suchy Las - Aktywni seniorzy
    Tym razem w podpoznańskiej gminie odbędą się dwudniowe warsztaty mające na celu wzrost aktywności osób starszych.

     Podczas warsztatów zostaną omówione takie tematy jak polityka senioralna, wolontariat, gminne rady seniorów oraz aktywizacja osób starszych do udziału i kandydowania w wyborach samorządowych. Ponadto odbędą się konsultacje społeczne i zajęcia z przygotowywania projektów. Zajęcia będą odbywały się 17 i 18 września w godzinach 15 -19 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Suchy Las. Osoby chętne do wzięcia udziału w warsztatach proszone są o wcześniejsze zgłoszenie swojego uczestnictwa pod numerem telefonu 61 892 62 54.

    Organizatorem warsztatów jest Stowarzyszenie Metropolia Poznań i Stowarzyszenie Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej. Projekt współfinansowany jest z rządowego programu ASOS.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego