Wielkopolski Portal Senioralny

Nigdy nie jesteś za stary na rocka

Nigdy nie jesteś za stary na rocka
    Seniorzy potrafią bardzo dużo. Ale to co ostatnio wydarzyło się w Niemczech zdumiało nie tylko młodych.

     Pracownicy domu spokojnej starości w regionie Dithmarscher w kraju związkowym Szlezwik-Holsztyn zorientowali się w piątek wieczorem, że brakuje dwóch ich podopiecznych. Niezwłocznie o ich zaginięciu poinformowali policję. Mężczyźni zostali odnalezieni w sobotę o godzinie trzeciej nad ranem na terenie festiwalu heavy metalowego Wacken Open Air - podała policja. Jak relacjonują funkcjonariusze, kiedy ich odnaleziono, byli zdezorientowani i oszołomieni. Zabrano ich do namiotu medycznego na terenie festiwalu. Policjanci długo musieli tłumaczyć im, dlaczego muszą wrócić do domu. Starsi panowie nie byli chętni do opuszczenia festiwalu. Udało się ich jednak przekonać. Na wszelki jednak wypadek do domu opieki wrócili w eskorcie policji. Nie wiadomo, jak mężczyźni znaleźli się na terenie festiwalu i czy mieli bilety. "Nie dyskryminujemy seniorów" - napisano na profilu festiwalu na Twitterze. I dodano: "Nigdy nie jesteś za stary na rocka".

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego