Wielkopolski Portal Senioralny

Kalendarium - tam warto zajrzeć

Kalendarium - tam warto zajrzeć
     Znany i lubiany aktor, bliska sercu gwara poznańska, trochę historii i współczesności - w pigułce dobrze przygotowanej, fachowo skrojonej i precyzyjnie zmontowanej.

    Codziennie w kilka minut można zdobyć dużo wiedzy, informacji, oraz zrelaksować się. Atrakcyjny i miły w oglądaniu kalejdoskop, który prezentowany jest na naszym portalu. Oglądajmy razem Kalendarium,  nasze, bo Wielkopolskie! Kalendarium zostało przygotowane przez Fundację Wspierania Rozwoju Kultury ANIMACJA ze środków Unii Europejskiej.
 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego