Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – Spartakiada Senioralna

Poznań – Spartakiada Senioralna
     Już po raz trzeci w Poznaniu odbędzie się taka Senioralna. Jest to bardzo ważne wydarzenie dla osób starszych dbających o swoją kondycję fizyczną.

    Dyscypliny sportowe, w których odbędą się rozgrywki są tajemnicą. Chodzi o to, aby wszyscy sprawni seniorzy mogli wziąć udział w zmaganiach sportowych w różnych dyscyplinach, a nie tylko tej jednej do której miesiącami się przygotowują. Ale skoro impreza odbywa się już po raz trzeci to znaczy, że formuła się sprawdziła. Oprócz wzięcia udziału w zawodach sportowych będzie można też skorzystać z badań m.in. poziomu cukru we krwi, poziomu cholesterolu, ciśnienia tętniczego, czy bezdechu sennego. Wszystkie badania są bezpłatne, tak jak i sam udział w Spartakiadzie.  W każdej konkurencji sportowej będzie można zdobyć cenne nagrody. Każdy uczestnik otrzyma także pamiątkową koszulkę.

    Spartakiada rozpocznie się w czwartek 21 czerwca o godz. 11.00 na boisku AWF przy skrzyżowaniu ul. Królowej Jadwigi i Drogi Dębińskiej. Organizatorem jest Fundacja AWF przy wsparciu Miasta Poznania.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego