Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Klub Seniora 82 zaprasza

Poznań -  Klub Seniora 82 zaprasza
Klub Seniora 82 w Poznaniu działa przy Szkole Podstawowej nr 82 i jest klubem autorskim. Nad jego koncepcją od 10 lat czuwa Ewa Śmiglewska.

Odbywają się tutaj spotkania przy kawie oraz z ciekawymi ludźmi. Niedawno seniorzy gościli Hirka Wronę - znanego dziennikarza muzycznego oraz Jacka Jędrzejaka - wokalistę grupy BIG Cyc. Ponadto w klubie jest prowadzona nauka języka angielskiego, różne rodzaje gimnastyki, w tym chodzenie z kijkami. Dwa razy w tygodniu odbywają się zajęcia na pływalni. Spotkania klubowe odbywają się codziennie od poniedziałku do czwartku w godzinach od 16.00 do 19.00. Klub liczy ponad 50 członków, ale myśli również o pozostałych poznańskich seniorach. Właśnie ogłosił otwarty konkurs na twórczość poetycką - o czym pisaliśmy na łamach naszego portalu. Jednak ważną specjalnością klubu jest organizacja wycieczek. Niedawno poznańscy seniorzy odwiedzili Chorwację oraz polskie nadmorskie Sianożęty. Wkrótce wyjeżdżają w Bieszczady oraz na Lubelszczyznę. Natomiast we wrześniu planują odwiedzić Toruń i Ciechocinek, a w grudniu Drezno.  Klub Seniora 82 funkcjonuje w Poznaniu przy ul. Krakowskiej  10 i zaprasza wszystkich seniorów z Poznania. Aby stać się jego członkiem wystarczy skontaktować się z klubem w godzinach jego działalności.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego