Wielkopolski Portal Senioralny

„Plan B” w kinie Helios

„Plan B” w kinie Helios
      Kinga Preis, lubiana i niewątpliwie utalentowana aktorka, jest magnesem, przyciągającym do kina. Tak jest w przypadku filmu Kingi Dębskiej, która dała się poznać jako autorka świetnego komediodramatu "Moje córki krowy".

    W mądry i wyważony sposób opowiadał o trudzie radzenia sobie ze stratą bliskich. Podobnie „Plan B”, to film o miłości - pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami.. Zobaczymy też Marcina Dobrocińskiego i Edytę Olszówkę. "Plan B" bez zarzutu sprawdza się jako walentynkowa propozycja dla tych, którym znudziły się już zabawki Christiana Greya. Choć Walentynki mamy dawno za sobą, na miłość czas jest zawsze właściwy.

    Kolejny seans odbędzie się w czwartek 24 maja o godz. 13.00 i 18.00 w poznańskim Kinie HELIOS w Galerii "Posnania" przy Rondzie Rataje. Projekcje odbędą się również w tych samych godzinach w kinach Helios w Pile i Kaliszu.  Natomiast w Koninie i Gnieźnie tylko o godz. 18.00. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl

Dodatkowe informacje

  • Do zobaczenia w sieci kin: Do zobaczenia w sieci kin

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego