Wielkopolski Portal Senioralny

Wągrowiec nagrodzony za politykę senioralną

Wągrowiec nagrodzony za politykę senioralną
     To jest wielki sukces i satysfakcja z dobrej pracy dla seniorów, zwłaszcza, że konkurencja była duża. Wągrowiec znalazł się wśród trzech wyróżnionych gmin.

    Koalicja, w skład której wchodzą m.in. Polskie Towarzystwo Gerontologiczne i Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, wyróżniła w tym roku: Siemianowice Śląskie, Czeladź i właśnie Wągrowiec. Ogólnopolska konferencja senioralna pod patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara była okazją do wręczenia gminom, które starają się wprowadzać u siebie innowacyjne, przyjazne seniorom rozwiązania, zaszczytnego „Wyróżnienia za działanie na rzecz seniorów”. „Kompleksowy Program Usług Opiekuńczych świadczonych w społeczności lokalnej 5 gmin Wielkopolski dla niesamodzielnych seniorów i opiekunów faktycznych” jest realizowany dzięki współpracy wągrowieckiego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej z poznańskim Centrum Kompetencji Grupa Szkoleniowo-Doradcza oraz organizacją non-profit OAK Usługi Opiekuńcze. Taki program służy nie tylko bezpośrednim beneficjentom, ale także staje się dobrym przykładem i nadzieją dla wielu potrzebujących. Brawo Wągrowiec!

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę