Wielkopolski Portal Senioralny

Czerwone Gitary - koncert w Kaliszu

Czerwone Gitary - koncert w Kaliszu
    To ciągle bardzo popularny zespół, nie tylko dla seniorów, także dla młodego pokolenia. Wprawdzie bez tego entuzjazmu, którego udziałowcami byliśmy my, zafascynowani „polskimi beatlesami” w latach sześćdziesiątych.

    Dziś słuchamy ze wzruszeniem, wspominamy i pokazujemy młodym nasze zauroczenie tamtymi piosenkami. Dlatego będziemy w Hali Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu. W ponad 2-godzinnym programie zabrzmią takie hity jak: "No bo ty się boisz myszy", "Ciągle pada", "Płoną góry, płoną lasy", "Nie spoczniemy", "Takie ładne oczy" czy "Tak bardzo się starałem". Muzycy przeniosą na scenę również obszerne fragmenty piosenek Krzysztofa Klenczona - jednego z najpopularniejszych twórców i wykonawców polskiej muzyki pop, którego takie przeboje jak: "Historia jednej znajomości", "Kwiaty we włosach", "Powiedz stary, gdzieś Ty był", "10 w skali Beauforta", "Matura" czy "Biały krzyż" zostaną przypomniane podczas koncertu. Nie zabraknie również piosenek z ostatniego okresu działalności grupy.

   Bezpłatne bilety dostępne na portalach: biletyna.pl, e-bilet.pl, kupbilecik.pl.

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego