Wielkopolski Portal Senioralny

Września dla seniorów

Września dla seniorów
Kilka lat temu Września otrzymała tytuł "Samorządu przyjaznego seniorom", a to zobowiązuje. Dlatego od początku tego roku mieszkańcy miasta i gminy mogą korzystać z Karty Seniora.

Dzięki niej otrzymają zniżki na liczne produkty i usługi. Przykładowo w wybranych kawiarniach, cukierniach i restauracjach seniorzy nie tylko spędzą miło czas, ale i posilą się płacąc o 10 - 15 % mniej. Natomiast za usługi fryzjerskie, czy kosmetyczne nawet 20% mniej. Ponadto z 10% zniżką kupią miód, bieliznę i wiele innych wyrobów. Aby się cieszyć tymi przywilejami należy wyrobić sobie Wrzesińską Kartę Społeczną SENIOR. Przysługuje ona wszystkim mieszkańcom miasta i gminy Września, którzy ukończyli 65 lat. Wystarczy tylko przyjść z dowodem osobistym do Ośrodka Pomocy Społecznej mieszczącego się przy ul. Fabrycznej 14 i wypełnić odpowiedni formularz.

We Wrześni od 2007 roku prężnie działa również Uniwersytet Trzeciego Wieku. Natomiast w klubie muzycznym BEST przy ul. Wrocławskiej co miesiąc organizowane są "Wrzesińskie fajfy", czyli spotkania taneczne dla seniorów przy muzyce tego pokolenia.

17 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego