Wielkopolski Portal Senioralny

Kino Helios - "Narzeczony na niby"

Kino Helios - "Narzeczony na niby"
    Zdaniem krytyki to najbardziej romantyczna komedia tego roku. Film Bartosza Prokopowicza, według scenariusz Katarzyny Sarnowskiej i Katarzyny Priwieziencew. 

    Jak to w takich filmach bywa, rzecz toczy się wokół nieprzewidzianych miłosnych perypetii. Bohaterka filmu, Karina, starając się stworzyć swój pierwszy szczęśliwy związek, okłamuje swojego partnera. Jedno małe kłamstewko doprowadza do serii nieprzewidzianych zdarzeń. Czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpadnie, możliwe staje się poukładanie go od nowa? W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych polskich aktorów, m.in: Piotra Stramowskiego („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”), Julię Kamińską („Brzydula”), Sonię Bohosiewicz („Po prostu przyjaźń”) i Piotra Adamczyka („Sztuka kochania”).

    Kolejny seans odbędzie się w czwartek 3 maja o godz. 13.00 i 18.00 w poznańskim Kinie HELIOS w Galerii "Posnania" przy Rondzie Rataje. Projekcje odbędą się również w tych samych godzinach w kinach Helios w Pile i Kaliszu.  Natomiast w Koninie i Gnieźnie tylko o godz. 18.00. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl Poniżej publikujemy repertuar na najbliższe miesiące.

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego