Wielkopolski Portal Senioralny

"Rialto" - Filmowy Klub Seniora

"Rialto" - Filmowy Klub Seniora
    Od kilku lat w poznańskim kinie "Rialto" z powodzeniem działa Filmowy Klub Seniora. Seanse odbywają się w każdy wtorek o godz. 13.00 i 15.30.

    Zapewne atutem klubu jest jego miejsce. Projekcje odbywają się bowiem w tradycyjnym kinie, gdzie ma popcornu i coca-coli. Ale za to jest kawa wliczona w cenę biletu. Ważne jest też to, że kino nie ma barier architektonicznych. Znajduje się na parterze i posiada zielony dziedziniec. W maju będzie można spotkać się na projekcjach czterech filmów. Będą to "Śmierć Stalina", "Prawdziwa historia", "Tully" oraz "Pozycja obowiązkowa". Ceny biletów to 10 - 12 zł. Kino mieści się Poznaniu na ul. Dąbrowskiego 38. Warto tam się wybrać.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego