Wielkopolski Portal Senioralny

Dzikie róże w kinie Helios

Dzikie róże w kinie Helios
    Autorski film Anny Jadowskiej. Historia, która mogła się wydarzyć. Perypetie wynikające z rozstań spowodowanych chęcią zarobienia na Zachodzie.

   Skąd bierze się wiara, że nam nic nie grozi, że dorobimy się przez kilka lat i będziemy potem żyli długo i szczęśliwie w dobrobycie? Otóż to nie takie oczywiste. Wręcz przeciwnie. Często niema już do czego wracać. Często mamy do czynienia z takimi smutnymi opowieściami z życia wziętymi. W rolach głównych Marta Nieradkiewicz i Michał Żurawski. Główna bohaterka filmu, Ewa, zmaga się z ogromnym poczuciem samotności. Jej życie wypełnia zajmowanie się domem i dwójką dzieci a także czekanie na męża, który pracuje w Norwegii i rzadko przyjeżdża do domu. Młoda kobieta, chcąc znowu poczuć się kochaną i adorowaną, wplątuje się w romans z nastolatkiem. Niestety za tą chwilę zapomnienia przyjdzie zapłacić jej wysoką cenę. Więcej nie opowiemy.

   Kolejny seans odbędzie się w czwartek 12 kwietnia o godz. 13.00 i 18.00 w poznańskim Kinie HELIOS w Galerii "Posnania" przy Rondzie Rataje. Projekcje odbędą się również w tych samych godzinach w kinach Helios w Pile i Kaliszu.  Natomiast w Koninie i Gnieźnie tylko o godz. 18.00. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego