Wielkopolski Portal Senioralny

Czy pamiętasz ten marcowy zmierzch?

Czy pamiętasz ten marcowy zmierzch?
    Zaledwie cztery dni dzielą Państwa od nadesłania publikacji Waszych wspomnień z pamiętnego Marca '68 roku.

   Mamy świadomość, że nie chodzi tutaj o wartości literackie. Sam fakt, że zechcecie Państwo napisać swoje wspomnienia z tego haniebnego wydarzenia, będzie już  wartością samą w sobie. Postaramy się połączyć wszystkie wspomnienia w jedną księgę - Polski Marzec '68. 

   Główną nagrodą w konkursie jest czterodniowy pobyt dla dwóch osób w pensjonacie położonym w Puszczykowie nieopodal Zakola Warty. Przewidziane są również trzy wyróżnienia rzeczowe.  Na teksty czekamy do końca marca.  Prace można przysyłać, wraz z wypełnioną karą zgłoszenia, albo na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., albo tradycyjną pocztą na adres Redakcja "Brawo Senior", ul. Młyńska 14/13, 61-730 Poznań. Poniżej publikujemy Regulamin oraz Kartę Zgłoszenia.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego