Wielkopolski Portal Senioralny

W „Palmową” do Szreniawy

W „Palmową” do Szreniawy
    Kto nie był, musi pojechać! Kto był, wróci tam na pewno. Przed świętami takie, już rytualne spotkania Wielkopolan.

    Dla nich targ, ludowe zwyczaje z różnych stron, jedzenie, tańce, śpiewy. Słowem świąteczne hulanki. Palemki, pisanki, zajączki, kurczaczki. Nawet, jeśli trochę jarmarczne, to nie sprawiają przykrości. W ich otoczeniu czuje się atmosferę święta. Jedni kupują, inni spacerują, oglądają. Przyjeżdżają całymi rodzinami, spotykają się z przyjaciółmi. Można wybrać się samochodami, bo, jak co roku, organizatorzy sprawnie pokierują parkującymi. Można też specjalnymi pociągami, w niedzielę za jedyne 5 złotych. Impreza odbędzie się w dniach 24-25 marca, w godz. 11.00 - 17.00 w Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie koło Poznania. Do zobaczenia!

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego