Wielkopolski Portal Senioralny

XLI Ogólnopolski Wiosenny Rajd do Kobylnicy

XLI Ogólnopolski Wiosenny Rajd do Kobylnicy
     Autokarem, pieszo, na rowerze, motocyklem, dwa dni, jeden dzień, różne trasy i atrakcje. Także zróżnicowany wiek uczestników, międzypokoleniowo, od najmłodszych do najstarszych.

   Na uczestników, którzy opłacą wpisowe, czekają liczne udogodnienia, przywileje i atrakcje. Wszyscy spotkają się na mecie rajdu w Kobylnicy, by nie tylko podsumować dwudniowe wrażenia, ale też współzawodniczyć i spędzić miło czas. A wszystko 14 i 15 kwietnia 2018, zgłoszenia do 9 kwietnia w Oddziale PTTK Pracowników Kolejowych. Wszystkie szczegóły znajdują się poniżej w złączniku.

   Organizatorem Rajdu jest Oddział PTTK Pracowników Kolejowych w Poznaniu. Impreza współfinansowana jest m.in. przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Powiat Poznań i Urząd Miasta Poznania. Szczegóły znajdują się na plakacie będącym do pobrania poniżej.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego