Wielkopolski Portal Senioralny

Co się właściwie stało z Betty Lemon?

Co się właściwie stało z Betty Lemon?
     Taki intrygujący tytuł ma najnowsze przedstawienie Teatru Nowego w Poznaniu. Jest ono monodramem Ireny Dudzińskiej.  

    W drugiej połowie marca odbędzie się premiera monodramu, obchodzącej swoje 50. lecie pracy artystycznej, Ireny Dudzińskiej. Wcześniej odbędzie się specjalne spotkanie. Będzie ono poświęcone temu, co Betty Lemon dokucza najbardziej, czyli samotności i sposobom na radzenie sobie z nią. Lekturę reportażowych tekstów związanych z tym tematem będzie czytała Maria Rybarczyk. Ponadto spotkanie zostanie wzbogacone projekcją filmu „Życie zaczyna się po setce” oraz dyskusją o tym, czy wiek zawsze musi być przeszkodą w realizacji marzeń.

    To wyjątkowe spotkanie odbędzie się w poniedziałek 12 marca o godz. 18.00 na Scenie Nowa mieszczącej się w Poznaniu - wejście od ul. Roosvelta. Wstęp kosztuje zaledwie 1 zł, ale w ramach tego seniorzy otrzymają bilet na premierę spektaklu w promocyjnej cenie 15 zł. Trochę to skomplikowane, ale reasumując za zaledwie 16 zł będzie można uczestniczyć zarówno w spotkaniu, jak i samej premierze monodramu w środę 21 marca w Teatrze Nowym w Poznaniu.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego