Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Stare Dobre Małżeństwo

Poznań - Stare Dobre Małżeństwo
     Zespół działa od ponad 25 lat. Muzycy pochodzą z Drawska Pomorskiego. Pierwszy koncert zagrali w grudniu 1983 roku, już jako studenci Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

    Już 5 marca w poznańskiej Auli UAM usłyszymy kultowe piosenki tego zespołu. Będzie to m.in.: Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły, Gloria oraz najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu. Świetne aranżacje na gitary 6 i 12 strunowe, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej, to walory zespołu.

   Koncert zespołu odbędzie się w poniedziałek 5 marca o godz. 19.00 w Auli UAM w Poznaniu. Bilety w cenie są do nabycia na stronie KupBilecik.pl

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego