Wielkopolski Portal Senioralny

Pomiędzy słowami

   „Beyond words”, to oryginalny tytuł filmu polsko-niemieckiego, w reżyserii Urszuli Antoniak. Zrealizowała dopiero trzy filmy, ale wszystkie były świetnie przyjęte przez krytykę. Za swój debiut "Nic osobistego" dostała nagrodę w na prestiżowym festiwalu filmowym w Locarno.
  • Dział: Helios
Czytaj dalej...

Zaproszenie na scenę

   Już po raz jedenasty w Dopiewie koło Poznania odbędzie się Wielkopolski Przegląd Amatorskich Grup Teatralnych Seniorów „Dopiewska Jesień Teatralna”.
Czytaj dalej...

Powstaje Centrum Senioralne

    W Poznaniu powstaje największe w Polsce kompleksowe centrum senioralne. Na terenie dawnego szpitala miejskiego powstanie klinika rehabilitacyjna, rezydencja zapewniająca całodobową opiekę, apartamenty ze wsparciem medycznym oraz część przeznaczona na pobyt dzienny.
Czytaj dalej...

Dzień seniora

     Po raz kolejny władze miasta Poznania wspólnie z Miejską Radą Seniorów zorganizowały spotkanie z okazji święta seniorów.
Czytaj dalej...

Poznań – Senioralni

     Już po raz ósmy październik będzie miesiącem, w którym seniorzy znajdą się w centrum uwagi. Wynika to z faktu, że są zdecydowanie liczniejszą grupą niż „młode wilki”.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego