Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Koncert wiedeński

Poznań - Koncert wiedeński
    Wielu seniorów, szczególnie tych starszych, lubi słuchać arii operetkowych. Wkrótce będą mieli okazję usłyszeć w wykonaniu wybitnych solistów polskich scen muzycznych.  

   Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu i wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek takich, jak "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza", czy "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", oraz duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa". Koncert nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

   Koncert odbędzie się w niedzielę 18 lutego w Auli UAM w Poznaniu o godz. 17.00. Niestety bilety nie są tanie, bo kosztują 85 zł.

 

Skomentuj

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego